Eurolite Theatre 300/500 Antihalo Pozorišni reflektor
5/5
Kod proizvoda: 226088 (THEATRE-300-500-ANTIHALO)
5/5
Pozorišni reflektor Eurolite Theatre 300/500 Antihalo Pozorišni reflektor
Spotlight with an output of 300W and 500W GX 9.5. Perfect for cinemas, theaters. The spotlight offers high light output. Solid and lightweight body is equipped with protective metal grille and frame for color filters. Size: 310 x 230 x 330 mm, Weight: 3.5 kg. Colour: Black. . The light bulb is not included..
Spotlight with an output of 300W and 500W GX 9.5. Perfect for cinemas, theaters. The spotlight offers high light output. Solid and lightweight body is equipped with protective metal grille and frame for color filters. Size: 310 x 230 x 330 mm, Weight: 3.5 kg. Colour: Black.
The light bulb is not included.
Namena
Svojstva
Ugao snopa
10-40°
Potrošnja električne energije
500 W
Napajanje
Napajanje
240V