Beyerdynamic DT 150 250 Ohm Studijske slušalice
5/5
Kod proizvoda: 396808 (DT-150-250)
5/5
Studijske slušalice Beyerdynamic DT 150 250 Ohm Studijske slušalice
Namena
Vrsta zvučnika
Dinamičan
Funkcije
Mikrofon
Ne
Uklanjanje buke
Ne
Svojstva
Raspon frekvencija
5 Hz - 30 kHz
impedansa (Ohm)
250
Otpor
250 Ohm
Boja prema proizvođaču
Black
Materijal
Konstrukcija
Zatvoreno
Konektori
Konektor tip A
Jack STEREO 3,5 mm Male