Eurolite DISCOSTROBE50 Strobe
4,35/5
Kod proizvoda: 225339 (DISCOSTROBE50)
Eurolite DISCOSTROBE50 Strobe
4,35/5
Strobe Eurolite DISCOSTROBE50 Strobe
Eurolite DISCOSTROBE50 Strobe
Strobe with adjustable flashrate (1-10 flashes/second). Suitable for smaller rooms. Power supply: 230 V / 50 Hz with 25 W power consumption. Dimensions: 135 x 97 x 55 mm. Weight: 0,5 kg.
Eurolite DISCOSTROBE50 Strobe
Napajanje
Napajanje
240V