Eminence BETA-12CX PA zvučnik
5/5
Kod proizvoda: 1086731 (BETA-12CX)
Akcija
Eminence BETA-12CX PA zvučnik
5/5
PA zvučnik Eminence BETA-12CX PA zvučnik
Eminence BETA-12CX PA zvučnik
- 35 %
Eminence BETA-12CX PA zvučnik
Namena
Vrsta magneta
Ferrite
Svojstva
Otpor
8 Ohm
Snaga (Watt)
250
Snaga
250 W
Raspon frekvencija
57 Hz - 4,6 kHz
Boja
Crna
Akustika
Osetljivost (dB)
97,3
Dimenzije i težina
Prosek
12"