Ibanez IBZ10BV2 Malo bas combo pojačalo
4,5/5
Kod proizvoda: 814023
Oštećeno
Akcija
4,5/5
Kod proizvoda: 814023
- 14 %
Oštećeno
Kozmetički oštećeno
Na stanju u skladištu 1 kom
Malo bas combo pojačalo Ibanez IBZ10BV2 Malo bas combo pojačalo (Oštećeno)
- 14 %
Compact 10W/4Ohm bass guitar combo amplifier from IBZ series that reproduces a heavy sound using a closed-back cabinet and a 6.5” Power Jam speaker. It comes with simple control layout including a 3-band EQ (Bass/Middle/Treble control) for producing various tones, plus a Volume control. Amplifier provides a standard 1/4" bass guitar input, aux...
Kozmetički oštećeno
Fotografije oštećenja
Compact 10W/4Ohm bass guitar combo amplifier from IBZ series that reproduces a heavy sound using a closed-back cabinet and a 6.5” Power Jam speaker. It comes with simple control layout including a 3-band EQ (Bass/Middle/Treble control) for producing various tones, plus a Volume control. Amplifier provides a standard 1/4" bass guitar input, aux input and headphones output. Dimensions: 255 x 275 x 174 mm. Weight: 3.6 kg.
Funkcije
Zvučnici
1x 6,5 "
Efekat petlja
Ne
Limiter
Ne
Kontrole
Middle, Bas, Treble, Volume
Svojstva
Snaga
10 W
Snaga (Watt)
10
Ulazi i izlazi
MP3 / Line In
Da
Izlaz za slušalice
Da
USB
Konektor za zvučnik
Da, Ne
DI izlaz
Napajanje
Radi na baterije
Napajanje
240V